Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Kaźmierzu
Menu góra
Strona startowa Informacje Władze Jednostki pomocnicze - sołectwa
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Jednostki pomocnicze - sołectwa, bieżące, menu 1120 - BIP - Urząd Gminy w Kaźmierzu”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Jednostki pomocnicze - sołectwa

Jednostki pomocnicze - sołectwa

Sołtysi Gminy Kaźmierz oraz składy rad sołeckich

kadencja 2019 – 2023

l.p.

Sołectwo

Sołtys

Rada sołecka

1. Bytyń Leszek Szymkowiak Magdalena Martyniec

Anna Pilarska-Marcinkowska

Paweł Szopa

Katarzyna Wróblewska

2. Chlewiska Andrzej Marciniak Monika Augustyn

Elżbieta Bogała

Adam Maciejczyk

Paweł Szymański

3. Dolne Pole Maria Kokot Łukasz Kokot

Agnieszka Kubiak-Rutkowska

Sylwia Malinowska

Remigiusz Myszkowski

4. Gaj Wielki Beata Kmiecik Monika Buszkowska

Karol Marmela

Ewa Musiałowska

Robert Rybicki

5. Gorszewice  Monika Ćwiertnia Agnieszka Jaskuła

Krzysztof Kaczmarek

Tomasz Rusek

Marcin Tafelski

6. Kaźmierz Stefan Kupś Agnieszka Bielejewska

Grzegorz Majka

Katarzyna Nowak

7. Kiączyn Andrzej Szulc Milena Kłosińska

Dariusz Pasternak

Michał Pigła

Daria Woźniak

8. Komorowo Sylwia Małachowska - Zgoła Lucyna Białkowska

Sebastian Czepczyński

Jan Grześkowiak

Patrycja Nożyńska

9. Kopanina Stanisław Przybył Andrzej Kwita

Michał Radomski

Wojciech Stokłos

Janusz Żyto

10. Młodasko Eugeniusz Wołgusiak Krzysztof Borowczak

Anna Kaczmarek

Elżbieta Sobkowiak

Urszula Wołgusiak

11. Nowa Wieś Bogdan Hałaszkiewicz Paweł Hałaszkiewicz

Zbigniew Konieczny

Iwona Krata

12. Piersko Mirosława Nowakowska Daria Fornalik

Magdalena Kujawa

Anna Kulińska

Hanna Król

13. Radzyny Paweł Góralczyk Karolina Kulon

Jacek Misch

Damian Nowak

Roman Tecław

Beniamin Wandelt

Piotr Wójcik

14. Sierpówko Ewa Bartyzel Jerzy Antkowiak

Grażyna Roszczak

Natasza Tomczak

15. Sokolniki Małe Katarzyna Lachowicz Andrzej Bednarz

Marek Bednarz

Marta Bednarz

Marek Człapa

Angelika Gotowa-Grabowska

Ewa Grabowska

Sławomir Kaczmarek

Monika Lachowicz

16. Sokolniki Wielkie Weronika Kasperek Paulina Baranek

Robert Baranek

Włodzimierz Goroński

Marta Konieczna

Łukasz Mierzwa

17. Wierzchaczewo Sylwia Kubala Katarzyna Kałucka

Anna Kamieniczna

Adrian Radaj

Robert Stańczyk

18. Witkowice Bogumiła Szymańska Dariusz Gryń

Joanna Szombara

Krzysztof Szymański

Dariusz Wojciechowski

Metryka

data wytworzenia
2011-02-20
data udostępnienia
2011-02-20
sporządzone przez
opublikowane przez
Ozimek Tomasz
ilość odwiedzin
71
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.